O Firmie
Consonante
Firma Consonante powstała w kwietniu 2004 roku jako przedstawiciel dwóch, wiodących na świecie firm produkujących organy kościelne, Johannus i Content.

Od tego czasu zrealizowaliśmy wiele instalacji w świątyniach oraz u osób prywatnych. Każdorazowo kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie dostosowanie instrumentu do warunków akustycznych danego wnętrza świątyni oraz odpowiednią intonację. Sprzedaż Organów kościelnych zaowocowała rownież licznymi projektami i realizacją piszczałkowych prospektów organowych, nawiązującymi do stylu architektonicznego i wystroju świątyń.

Od 2006 roku firma Consonante jest również przedstawicielem firmy Omnya na terenie Polski, specjalizującej się w produkcji najwyższej klasy sprzętu przeznaczonego do instalacji systemów nagłośnienia obiektów sakralnych, kościołów, kaplic oraz hal widowiskowych, stadionów, obiektów sportowych, rekreacyjnych i handlowych.

Naszym celem jest każdorazowe otrzymanie perfekcyjnego brzmienia.

Bezustannie doskonalimy wprowadzane rozwiązania, uwzględniając i poszukując najskuteczniejszych nowości technicznych aby wykonane przez nas instalacje osiągały najwyższą jakość i były źródłem zadowolenia naszych Klientów.

Organy kościelne

Systemy prezentacji
tekstów pieśni i obrazu

Nagłośnienie kościoła

Serwis organów kościelnych


Przemysław Mulik
tel.: (022) 428 30 06
kom.: 602 739 984

kontakt:

EMAIL 1 EMAIL 2

 
Jesteś naszym 000731 gościem | Valid XHTML 1.0 Transitional | design / code: arabhorsepromotion.com / webmaxx.wer.pl